Jest praca w policji! Stramowski, Bołądź i Vega zachęcają do wstępowania w szeregi mundurowych [WIDEO, BROSZURA DLA KANDYDATÓW]

Aktorzy znani m.in. z filmów kryminalnych zachęcają młodzież do wstępowania w szeregi policji. To kolejna odsłona akcji komendy stołecznej "Ty też możesz".
policja-praca-warszawa
Fot. Komenda Stołeczna Policji. Do pracy w policji zachęcają m.in. aktorzy znani z filmów kryminalnych.

Na terenie garnizonu stołecznego trwa akcja skierowana do uczniów klas maturalnych mająca na celu zachęcenie młodych ludzi do wstępowania w szeregi policji. Kolejną jej odsłoną są krótkie filmy z udziałem aktorów znanych m.in. z filmów kryminalnych.

Młodzież do podjęcia służby w stołecznej policji zachęcają: Olga Bołądź, Piotr Stramowski i reżyser Patryk Vega. Wcześniej Wydział Komunikacji Społecznej KSP we współpracy z Sekcją Doboru Wydziału Kadr przygotował folder promujący pracę w policji, który jest rozdawany zainteresowanym uczniom przez czynnych funkcjonariuszy podczas spotkań w szkołach. Znalazły się w nim najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w policji. W publikacji zostały zawarte także informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Broszura jest dostępna TUTAJ.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest