W Pruszkowie powstanie Empik i Świat Książki

Miłośnicy dobrej literatury będą zadowoleni. Do grona najemców galerii handlowej Nowa Stacja w Pruszkowie dołączy Empik i Świat Książki.
empik-pruszkow
Fot. Misiarz/wikipedia.org. Sklep w Pruszkowie będzie kolejnym, po Grodzisku Mazowieckim, Warszawie i Jankach, salonem Empik w naszej okolicy.

W Nowej Stacji, powstającej w sercu Pruszkowa, w sąsiedztwie dworca PKP i nowych osiedli mieszkaniowych, dostęp do kultury zapewnią dwie renomowane firmy: Świat Książki oraz Empik.

Asortyment w tych dwóch uznanych sieciach uzupełnia się wzajemnie, dzięki czemu nasi klienci będą korzystać z szerokiej oferty wydawniczo-kulturalnej. Oba salony zostaną tak zaprojektowane, aby zachęcać do miłego spędzania czasu na czytaniu książek, przeglądaniu czasopism, słuchaniu muzyki czy wybieraniu produktów plastycznych. Będą to miejsca atrakcyjne dla każdego, niezależnie od wieku – cieszy się Maciej Krzewiński, dyrektor operacyjny i członek zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji. – Naszą ambicją jest zapewnienie klientom Nowej Stacji dostępu do sklepów znanych i lubianych marek, których dotychczas brakowało w Pruszkowie i w całym południowo-zachodnim regionie Warszawy. Salony Świat Książki i Empik, które otworzą się w naszym centrum, sprawią, że mieszkańcy Pruszkowa i okolic nie będą już musieli jeździć aż do Warszawy by odwiedzić którąś z tych renomowanych księgarni – dodaje.

Świat Książki to nowoczesne księgarnie założone przez wydawnictwo o tej samej nazwie. W oparciu o swoją wiedzę dotyczącą rynku wydawniczego firma stworzyła sieć salonów, w których służy pomocą wszystkim poszukującym ciekawego prezentu dla siebie lub najbliższych. Świat Książki oferuje bogaty zestaw beletrystyki, książek dla dzieci i młodzieży, reportaży, poradników i książek edukacyjnych. Asortyment uzupełniają podręczniki, muzyka, filmy, artykuły papiernicze, zabawki, gry oraz różnego rodzaju multimedia. Dla stałych klientów oraz posiadaczy karty Duża Rodzina przewidziane są atrakcyjne zniżki. W Nowej Stacji, na terenie tej lubianej księgarni, zostanie również otwarta kawiarnia „Świat Książki Cafe”. Będzie to nowoczesna i wygodnie zaaranżowana przestrzeń doskonała do spotkań towarzyskich czy relaksu z książką przy dobrej kawie i ciastku.

Empik, istniejący od blisko 70 lat, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek i największą siecią dystrybuującą dobra kultury, wiedzy i rozrywki. W salonach Empik można znaleźć produkty takie jak: książki, płyty muzyczne, filmy, gry multimedialne, czasopisma, artykuły papiernicze, zabawki edukacyjne, gry planszowe, a także bilety na wydarzenia muzyczne i artystyczne. W Empikach w całej Polsce odbywają się spotkania z twórcami – pisarzami, muzykami, które stwarzają niepowtarzalną szansę na poznanie swoich idoli oraz możliwość bezpośredniej wymiany zdań. Ponadto tego rodzaju wydarzenia umożliwiają rozwój zainteresowań i pasji odbiorców Empiku, którzy w salonach tej sieci znajdą również wygodne miejsce do przejrzenia prasy, książek oraz przesłuchania płyt. Różnorodna i bogata oferta Empiku może stać się źródłem inspiracji dla osób w każdym wieku, zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

Więcej informacji na temat galerii Nowa Stacja można znaleźć TUTAJ.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest