Wypadek w Błoniu: 27-letni kierowca bmw wypadł z trasy i wylądował w rowie. Strażacy musieli „wycinać” go z auta [FOTO]

Na drodze krajowej nr 92 miał miejsce groźnie wyglądający wypadek. Dwie ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala.
wypadek-blonie-wies-bmw
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Błoniu. W wyniku wypadku dwaj ranni mężczyźni trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, 16 lutego. Około godziny 21.00 dyżurny komendy policji w Starych Babicach otrzymał informację o zdarzeniu, które miało miejsce na ul. Sochaczewskiej w miejscowości Błonie-Wieś, na drodze krajowej nr 92. Ze wstępnych ustaleń mundurowych będących na miejscu wynika, że 27-letni kierowca bmw, jadąc od strony Sochaczewa w kierunku Warszawy, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Autem podróżował również pasażer. Obaj mężczyźni z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, strażacy musieli wycinać kierowcę z zakleszczonego samochodu. Od mężczyzny została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu, jednak jego wyniki nie są jeszcze znane.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia będą badać policjanci z komendy w Starych Babicach. W tym celu najpierw będą musieli przesłuchać kierowcę i pasażera, ale, jak zaznacza podinsp. Gromek-Oćwieja, będzie to możliwe dopiero wtedy, gdy pozwoli na to stan zdrowia obu mężczyzn.

wypadek-blonie-wies-bmw-2

wypadek-blonie-wies-bmw-3

wypadek-blonie-wies-bmw-4

wypadek-blonie-wies-bmw-5

wypadek-blonie-wies-bmw-6

wypadek-blonie-wies-bmw-7

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna Błonie

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest