II Grodziski Dzień Młodzieży [PROGRAM]

Spotkanie z twórcami kanału Matura to Bzdura, pokaz iluzjonisty i gra historyczna – to tylko część programu II Grodziskiego Dnia Młodzieży. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 17 marca.
ii-grodziski-dzien-mlodziezy-2018
Fot. festiwaliluzji.pl. Podczas imprezy będzie można obejrzeć show w wykonaniu iluzjonisty Macieja Pędy.

Drugą już edycja Grodziskiego Dnia Młodzieży odbędzie się w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9. Organizatorem jest Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna Grodziska Mazowieckiego, organ doradczy burmistrza. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in.: warsztaty taneczne, muzyczne czy spotkania podróżnicze. Gwoździem programu będzie spotkanie z twórcami Matura To Bzdura, popularnego kanału na YouTube. Goście zdradzą tajniki prowadzenia kanału, a także opowiedzą o tworzonej przez nich aplikacji mobilnej. Na sali widowiskowej swój pokaz zaprezentuje Maciej Pęda – iluzjonista znany m.in. z udziału w programie Mam Talent. Będzie można również wziąć udział w grze historycznej, trzy najlepsze zespoły otrzymają ciekawe nagrody. Na wszystkie atrakcje obowiązuje wstęp wolny. Początek o godzinie 12.00.

– Mam nadzieję, że 17 marca, tak samo jak rok temu, budynek Centrum Kultury będzie wypełniony młodymi mieszkańcami Grodziska Mazowieckiego. Zrobimy to po raz drugi, serdecznie zapraszamy! – zachęca Maciej Ostaszkiewicz, wiceprzewodniczący Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej Grodziska Mazowieckiego.

Patronem medialnym wydarzenia jest serwis zachodniemazowsze.info.

ii-grodziski-dzien-mlodziezy-2018

Fot. mat. promocyjne

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest