Śmiertelny wypadek na drodze 579 z udziałem motocyklisty. Policja szuka świadków i apeluje o ostrożność

Na drodze wojewódzkiej nr 579 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 26-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
wypadek-cybulice-motocykl
Fot. KPP Nowy Dwór Mazowiecki. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że motocyklista stracił panowanie nad pojazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek, 30 marca w Cybulicach Małych (gmina Czosnów) przed godziną 21.00. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 26-letni motocyklista na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym od strony Leszna citroenem. Niestety, młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 43-letni kierowca samochodu był trzeźwy.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków. Każdy, kto widział zdarzenie, jest proszony o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod numerem telefonu: 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy, szczególnie teraz w okresie świątecznym. Nadmierna prędkość, niedostosowanie jej do warunków drogowych, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierujących to wciąż najczęstsze przyczyny wypadków. – Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii – apelują mundurowi.

wypadek-cybulice-motocykl-2

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest