Zwłoki w stawie pod Ożarowem Mazowieckim

W stawie, w Umiastowie koło Ożarowa Mazowieckiego znaleziono zwłoki mężczyzny. Przyczyny i okoliczności jego śmierci nie są na razie znane.
zwloki-staw-umiastow
Fot. Maciej Rasiński/Ochotnicza Straż Pożarna w Ożarowie Mazowieckim. W wydobyciu ciała na brzeg pomagali strażacy z Błonia i Ożarowa Mazowieckiego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 12 marca. Około godziny 17.00 do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu wpłynęło zawiadomienie o zwłokach mężczyzny częściowo przymarzniętych do stawu w Umiastowie. Ciało znalazł ochroniarz, który patrolował teren. Na miejscu pojawiły się służby: pogotowie ratunkowe, policja i dwa zastępy straży pożarnej – z Błonia i Ożarowa Mazowieckiego. Lekarz mógł tylko stwierdzić zgon, natomiast strażacy pomogli rozkuć lód, aby wydobyć ciało na brzeg.

Na razie nie wiadomo, jak długo ciało przebywało w zbiorniku. Strażacy przypuszczają, że mogło to być około dwóch tygodni. Nie są też znane wiek mężczyzny, ani też przyczyny i okoliczności jego śmierci. Wyjaśni to policyjne śledztwo prowadzone przez mundurowych z komendy w Starych Babicach. Zapewne zostanie zarządzone wykonanie sekcji zwłok.

zwloki-staw-umiastow-2

Fot. Maciej Rasiński/Ochotnicza Straż Pożarna w Ożarowie Mazowieckim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest