Horror w szkole pod Mszczonowem. Uczeń fletem rozerwał koledze odbyt

W szkole w Piekarach 14-letni uczeń znęcał się nad swoim kolegą. Przed świętami przyparł chłopca do ściany i za pomocą fletu rozerwał mu odbyt.
piekary-szkola-flet
Fot. kwp.radom.pl. Wyjaśnieniem okoliczności sprawy zajęli się mundurowi z komendy w Żyrardowie.

O skandalicznym incydencie poinformował dziennik „Super Express”. Miało do niego dojść w szkole podstawowej w Piekarach koło Mszczonowa. Według relacji dziennika, jeden z uczniów – Bartek dokuczał swojemu koledze Kamilowi, który wychowuje się w rodzinie zastępczej. Do scysji między chłopcami miało dochodzić codziennie, zwłaszcza w trakcie przerw między lekcjami. Kamil zgłaszał nauczycielom swoje problemy, jednak, jak twierdzi, były one ignorowane.

Kilka dni przed świętami w szkole doszło do skandalicznego incydentu. Bartek dorwał Kamila w szkolnej toalecie przed lekcją wychowania fizycznego, przyparł do ściany i wsadził mu w odbyt flet. Chłopiec został poważnie zraniony, zaczął krwawić. W takim stanie przesiedział w szkole kilka godzin, ponieważ żaden z nauczycieli nie zareagował na jego prośby o pomoc. Gdy opowiedział o tym, co się wydarzyło swojej wychowawczyni, ta przeprowadziła tylko krótką rozmowę z Bartkiem i upomniała go.

Właściwą pomoc Kamil otrzymał dopiero wtedy, gdy o wszystkim opowiedział rodzicom. Chłopiec z kilkucentymetrową raną trafił do szpitala, gdzie był operowany. Rodzice poinformowali o incydencie policję. Żyrardowscy mundurowi przyjęli zawiadomienie o znęcaniu się i uszkodzeniu ciała. Sprawa trafiła do sądu rodzinnego. Odrębne postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Żyrardowie. Śledczy sprawdzą, czy doszło do niedopełnienia obowiązków przez nauczycieli.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

17 komentarzy dla “Horror w szkole pod Mszczonowem. Uczeń fletem rozerwał koledze odbyt

  1. Śledczy sprawdzą czy doszło do niedopełnienia obowiązków ? To chyba jakiś żart!!!!!!!!!! Pani debilka niby pseudo nauczycielka powinna teraz się wypiąć razem z Bartkiem i obojgu powinno się wsadzić w du…ę kaktusa i to bardzo dużego. Dyscyplinarne zwolnienie z pracy z zakazem wykonywania zawodu. Rodzice tego cwela dożywotnia renta dla pokrzywdzonego.

  2. Jestem matka nauczycielem specjalnym i lekiem napawa mnie wychowywanie w dzisiejszych czasach. Urodzilam sie przed 80r zylam bez tableta i telefonu i nie zrobilam nikomu krzywdy oprocz tego co dzieci wykluca sie na podworku . To dziecko piwinno miec juz osrodek wychowawczy nad soba. To poczatek jego znecania sie nad innymi, a co dalej. Temu drugiemu miesiace terapii psychologicznej zeby nie chcial popelnic samobojstwa.Jako nauczyciel nie wyobrazam sobie nie obejrzec ucznia po zgloszeniu zlego poczucia, jakiegokolwiek

  3. Wychowawczyni dyscyplinarke. Dodatkowo Kamil powinien wskazać palcem innych nauczycieli, którym się skarzyl, że jest znecany i wobec nich również kary, upublicznienie znieczulicy z ich strony.

  4. Niszczycie ludzi nie znając prawdy.jak potem odwolacie okrutne słowa jeśli okaże się ze chłopak oskarżył z jakichś powodów niewinnych ludzi..?zniszczycie teraz młodego chłopaka jego rodzinę i nauczycieli ze szkoły.wszyscy w środowisku wiedzą że to akurat nie jest takie oczywiste co mówił poszkodowany chłopak..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *