Rafalala skuty w kajdanki trafił do aresztu [WIDEO]

W związku z umieszczonym w internecie filmem, który odbił się szerokim echem wśród opinii publicznej, policjanci z komendy na Woli podjęli działania skutkujące zatrzymaniem 37-letniego mężczyzny o pseudonimie Rafalala. Na nagraniu widać, jak krzyczy on na nastolatkę i odnosi się do niej w wulgarny sposób.
rafalala-atak
Fot. Komenda Stołeczna Policji. Rafalala usłyszał zarzuty dotyczące gróźb karalnych, znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej nastolatki.

Znany warszawski transseksualista Rafalala kilka dni temu w wulgarny sposób zaatakował kilkunastoletnią dziewczynę i oblał ją kawą. Awantura wybuchła po tym, jak nastolatka miała śmiać się z mężczyzny przebranego w damskie ubrania. Rafalala zamieścił nagranie zajścia w internecie.

Do sprawy odniósł się minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. – Poleciłem Komendantowi Głównemu analizę tego materiału i podjęcia wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika. Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjami prawnymi jeżeli łamie prawo – napisał na Twitterze.

Czynności w sprawie nagrania oraz związanej z nim sytuacji podjęli policjanci z komendy na Woli. Ustalili oni dane osób widocznych na filmie oraz przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na szkodę osoby małoletniej od jej opiekunów prawnych. Mundurowi zabezpieczyli dostępne w sieci internetowej nagranie i zebrali w tej sprawie materiał dowodowy.

Rafalala został zatrzymany we wtorek, 17 kwietnia. Usłyszał zarzuty dotyczące gróźb karalnych, znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola.

Komenda Stołeczna Policji Warszawa

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest