Kolejny atak nożem w Grodzisku

Kilka dni temu strażnicy miejscy z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali mężczyznę, który na miejscowym deptaku wymachiwał i groził kobiecie nożem. A to nie pierwszy taki incydent z użyciem niebezpiecznego narzędzia w ciągu ostatnich kilku tygodni, w tym mieście.
napad-leszno
Fot. KG. W sprawie agresywnego napastnika na deptaku interweniowała policja.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek, 10 maja. Tego dnia, wieczorem, na ul. 11 Listopada , czyli na deptaku miejskim miał miejsce niebezpieczny incydent. Podczas kłótni mężczyzna wymachiwał i groził kobiecie nożem. Strażnik miejski który to zauważył podczas patrolowania deptaka, natychmiast podjął interwencję i skutecznie obezwładnił napastnika oraz zabezpieczył niebezpieczne narzędzie. Ujęty agresor był pijany, szybko został przekazany w ręce wezwanej na miejsce policji.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy incydent z użyciem noża w Grodzisku Mazowieckim, w ciągu ostatnich kilku tygodni. Miesiąc temu do Szpitala Zachodniego trafił 41-letni mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej. Poszkodowany nie chciał jednak poinformować policjantów i lekarzy, w jaki sposób powstały te obrażenia. Do szpitala został zabrany z ul. Sienkiewicza przez kobietę, która tamtędy przejeżdżała (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest