Przygniótł ją…własny samochód. Mieszkanka podmszczonowskiej miejscowości ledwo uszła z życiem

W Lublinowie koło Mszczonowa kobietę przygniótł samochód. Na jej krzyki zareagowali sąsiedzi, którzy błyskawicznie ruszyli z pomocą.
przygnieciona-przez-samochod-mszczonow
Fot. archiwum. Ratownicy medyczni przeprowadzili akcję reanimacyjną.

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę, 28 kwietnia, po godzinie 8.00 rano. W miejscowości Lublinów (gmina Mszczonów) kobieta wyszła na chwilę z auta, aby zamknąć bramę. W tym momencie samochód na nią najechał. Pierwszej pomocy udzielili jej zaalarmowani krzykiem sąsiedzi, którzy wydobyli nieprzytomną kobietę spod auta. Chwilę później na posesji pojawili się strażacy oraz pogotowie ratunkowe. Druhowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pomagali ratownikom medycznym w prowadzonej reanimacji. Przez kilkanaście minut sytuacja wyglądała bardzo groźnie, ponieważ kobieta nie dawała żadnych oznak życiowych, na szczęście po około 15 minutach odzyskała tętno i oddech i została zabrana do szpitala.

W godzinnej akcji brało udział dziesięciu strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Żyrardowie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszczonowie. Na miejscu pojawiła się również policja.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest