Za dwa tygodnie Dni Pruszkowa. Wiemy, kto wystąpi! [PROGRAM]

Tegoroczne Dni Pruszkowa odbędą się w ostatni weekend maja. Będzie to już dwudziesta edycja wydarzenia.
dni-pruszkowa-2018-3
Fot. Facebook. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska.

Na dwudniowy festyn do Parku Kościuszki zaprasza prezydent Pruszkowa Jan Starzyński. Zabawa rozpocznie się 26 maja o godzinie 12.00. W strefie zabaw dla dzieci Biuro Promocji i Kultury Miasta przygotowało szereg atrakcji, które poprowadzą profesjonalni animatorzy. W programie znajdą się m.in.: gry, konkursy, zajęcia tematyczne, warsztaty plastyczne, zabawy taneczne. Od godziny 16.00 sceną zawładnie muzyka disco polo. W tej części festynu wystąpi m.in. lubiana przez publiczność grupa Boys. Na koniec będzie można potańczyć przy piosenkach zespołu Piersi.

Kolejny dzień festynu – 27 maja rozpocznie się o godzinie 10.00. Na stadionie Znicz (ul. Bohaterów Warszawy 4) wystartuje IV Pruszkowski Bieg Wolności. Również w tym dniu, w Parku Kościuszki, na najmłodszych uczestników będzie czekał wiele atrakcji. Zabawa dla nich potrwa w godzinach 12.00-18.00. Na godzinę 15.00, na basen „Kapry” (ul. Andrzeja 1), są zaproszeni miłośnicy sportów wodnych. Koncerty rozpoczną się o godzinie 16.00. O godzinie 19.00 rozpocznie się koncert grupy Cree, której liderem jest syn Ryszarda Riedla, wokalisty „Dżemu”– Sebastian Riedel. Tegoroczne dni miasta zwieńczy koncert Agnieszki Chylińskiej.

Jak zawsze, w czasie miejskich imprez plenerowych, korzystanie z przygotowanych atrakcji jest bezpłatne.

Organizatorzy zachęcają też do odwiedzania stoisk z wyrobami rękodzielniczymi, stoisk edukacyjnych i tematycznych. Przewidziane są również stoiska wydziału ochrony środowiska, straży miejskiej, Budżetu Obywatelskiego Miasta Pruszkowa, Miejskiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miasta. – Będzie też smacznie z potrawami z grilla i słodko z watą cukrową i lodami – zapowiadają urzędnicy z pruszkowskiego magistratu.

Szczegółowy program imprezy prezentuje się następująco:

dni-pruszkowa-2018

Fot. pruszkow.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest