Wypadek w Grabinie Radziwiłłowskiej [FOTO]

Dwie osoby zostały lekko ranne w wypadku, do którego doszło w Grabinie Radziwiłłowskiej. Pomocy poszkodowanym udzielili strażacy z Żyrardowa, Grabiny i Bartnik.
dav
Fot. Archiwum KP PSP Żyrardów. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 17 maja, około godziny 9.20. Na ul. Brzozowej w Grabinie Radziwiłłowskiej zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Na skutek zdarzenia lekko ranni zostali dwaj mężczyźni kierujący pojazdami. – Uczestnicy wypadku opuścili pojazdy samodzielnie przed przybyciem na miejsce pierwszego zastępu straży pożarnej – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie mł. bryg. Piotr Grzelecki.

Działania strażaków polegały na udzieleniu pomocy przedmedycznej rannym: dokonano stabilizacji odcinka szyjnego i udzielono wsparcia psychicznego. Jednemu z mężczyzn założono opatrunek osłaniający na ranę głowy. Strażacy zabezpieczyli również miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w pojazdach oraz uprzątnęli niewielką plamę płynów eksploatacyjnych z jezdni za pomocą sorbentu. W akcji trwającej ponad trzy godziny brało udział 13 strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej (JRG) Żyrardów, OSP Grabina oraz OSP Bartniki.

dav

dav

dav

Fot. Archiwum KP PSP Żyrardów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest