Podczas kontroli drogowej próbował zjeść marihuanę. Razem z kompanem trafił do aresztu

Policjanci z komendy w Starych Babicach zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę hondy. Podczas interwencji ich podejrzenie wzbudziło nerwowe zachowanie pasażera, który w pewnym momencie usiłował zjeść susz roślinny. Funkcjonariusze zabezpieczyli pudełko z jego zawartością.
marihuana-stare-babice
Fot. ilustracyjne. Cheifyc/pixabay.com. W blaszanym pudełku, które znaleźli policjanci, znajdował się susz roślinny.

Dochodziła godzina 1.00 w nocy, gdy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Warszawskiej kierowcę hondy. Podczas legitymowania ich podejrzenie wzbudziło nerwowe zachowanie pasażera. W trakcie interwencji mężczyzna w pewnym momencie usiłował zjeść susz roślinny. Funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą. Wtedy ujawnili blaszane pudełko, w którym znajdował się taki sam susz roślinny. Mundurowi zabezpieczyli zakazaną substancję.

Podobne pudełko policjanci znaleźli u kierowcy. Jego zawartość też stanowił susz roślinny, który policjanci zabezpieczyli. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. We wtorek, 5 czerwca usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Obaj 25-latkowie przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali karze. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Podczas kontroli drogowej próbował zjeść marihuanę. Razem z kompanem trafił do aresztu

  1. Brawo brawo brawo koleja perfekcyjna akcja policja… Zamiast łapać ludzi którzy w realny sposób zagrażają bezpieczeństwu innych to lapiecie dwóch młodocianych “kryminalistow” z gramem Marii. Gratujue

  2. Rzeczywiście niesamowite osiągnięcie! Ogniwo patrolowo interwencyjne… dwóch napinaczy złapało dwóch chłopaczków a w tym samym czasie, na drugim końcu powiatu “dojechały” honda, mazda i lexus…