Pijana matka opiekowała się małym dzieckiem. Podczas interwencji pogryzła policjantów

27-letnia mieszkanka Nadarzyna była pijana, gdy pod swoją opieką miała małe dziecko. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia.
nadarzyn-pijana-matka
Fot. saragraphika/pixabay.com. Mieszkanka gminy Nadarzyn wypiła zdecydowanie o kilka kieliszków za dużo.

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 czerwca. Policja została powiadomiona o tym, że pod opieką 27-letniej pijanej matki znajduje się małe dziecko. Mundurowi natychmiast wyruszyli na interwencję. Była ona o tyle trudna, że pijana kobieta w ogóle nie chciała współpracować z policjantami. Doszło do tego, że 27-latka zwyzywała ich i zaatakowała. – Podczas interwencji kobieta była agresywna, nie wykonywała poleceń. Zaatakowała policjantkę, porwała jej mundur, poszarpała ją, a nawet pogryzła – mówi rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka. Krewka mama już została zatrzymana, a dziecko zostało przekazane pod opiekę dziadków.

Kobieta najprawdopodobniej usłyszy zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia dziecka. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat. Dodatkowo odpowie za atak na funkcjonariusza publicznego.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest