Znana piosenkarka bez prawa jazdy. Swoim bmw przekroczyła prędkość o 64 km!

To nie był miły poranek dla Justyny Steczkowskiej. Po tym, jak na drodze wojewódzkiej w Kozerkach znacznie przekroczyła prędkość, policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, została też ukarana mandatem.
justyna-steczkowska-prawo-jazdy
Fot. Paweł Deska/wikpedia.org. Zatrzymanie piosenkarki miało miejsce w związku z działaniami grodziskiej drogówki pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”.

O zdarzeniu poinformował serwis rmf24.pl. Doszło do niego w piątek, 22 czerwca, po godzinie 8.00 rano, w miejscowości Kozerki. Justyna Steczkowska, piosenkarka znana z takich hitów jak: „Dziewczyna Szamana”, „Oko za oko”, czy „Grawitacja”, pędziła drogą wojewódzką z prędkością 114 km na godzinę, to jest o 64 km za szybko.

– Dzisiaj są prowadzone działania „kaskadowy pomiar prędkości”. W ich ramach policjanci działają na terenie powiatu grodziskiego i w Kozerkach miało miejsce zatrzymanie do kontroli kierującej bmw, która przekroczyła tę prędkość powyżej 50 km na godzinę – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. sztab. Katarzyna Zych. – Tak jak zawsze w takich sytuacjach, wobec każdego kierującego, mamy obowiązek zatrzymać prawo jazdy i ukarać mandatem za to przekroczenie – mówi policjantka. Tak też się stało. Justyna Steczkowska odzyska uprawnienia kierowcy dopiero za trzy miesiące.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest