33-latka w BMW i pod wpływem amfetaminy

Policjanci z komendy w Starych Babicach zatrzymali do kontroli drogowej kierującą BMW. Podczas rozmowy z kobietą, funkcjonariusze zwrócili uwagę na jej zachowanie, które wskazywało, że mogła znajdować się pod wpływem środków odurzających. Mieli rację...
amfetamina-izabelin
Fot. ilustracyjne/KPP Żyrardów. Policjanci w torebce kobiety znaleźli amfetaminę.

Kilka minut po godzinie 23.00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach, patrolując rejon izabelińskiej gminy, zauważyli jadące BMW. Samochód poruszał się po ul. Sienkiewicza. Styl jazdy kierowcy zaniepokoił funkcjonariuszy. Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli drogowej. Za kierownicą siedziała 33-latka. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że była trzeźwa.

Podczas rozmowy z kobietą, funkcjonariusze zwrócili uwagę na jej zachowanie, które wskazywało, że mogła znajdować się pod wpływem środków odurzających. Badanie na zawartość narkotyków w ślinie wykazało, że kobieta wcześniej zażywała amfetaminę. Mundurowi w należącej do niej torebce znaleźli porcję tej substancji. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. 33-latka usłyszała już zarzuty posiadania substancji psychotropowych oraz kierowania pojazdem pod ich wpływem. Przyznała się do popełnienia tych przestępstw i dobrowolnie poddała się karze.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest