Trzy marki modowe w Nowej Stacji

Do grona firm, które w październiku 2018 roku rozpoczną sprzedaż w centrum handlowo- rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie dołączyła spółka odzieżowa LPP, właściciel popularnych marek ubrań. Powstaną tu trzy duże salony tej firmy: Reserved, Reserved Kids oraz Sinsay.
nowa-stacja-sklepy
Fot. Artur Andrzej/wikipedia.org. W Nowej Stacji powstanie salon Reserved o powierzchni 1,8 tys. mkw.

– Podpisanie umowy z firmą LPP stanowi ważny element realizowanej przez nas strategii zapewnienia atrakcyjnej i zróżnicowanej oferty handlowo-rozrywkowej mieszkańcom całego południowo-zachodniego pasa osiedleńczego aglomeracji warszawskiej. Pracujemy nad tym, aby Nowa Stacja była miejscem, gdzie można wszystko kupić i załatwić, a dodatkowo miło spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi. Sklepy Reserved, Reserved Kids oraz Sinsay, które u nas powstaną, będą miały w swoim asortymencie kolekcje dla różnych grup wiekowych i na różne okazje, dlatego każdy będzie mógł w nich znaleźć coś dla siebie – mówi Maciej Krzewiński COO i członek zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

W Nowej Stacji zostaną otwarte trzy przestronne salony LPP. Największy, dwupoziomowy, zajmie marka Reserved. Tu na powierzchni blisko 1,8 tys. mkw. będą dostępne ubrania dla kobiet i mężczyzn, którzy podążając za najnowszymi trendami, poszukują modeli łączących w sobie piękno klasycznych wzorów z oryginalnymi, modowymi propozycjami na dany sezon. W osobnym sklepie o powierzchni prawie 400 mkw. będzie sprzedawana kolekcja Reserved Kids. To niestandardowe rozwiązanie umożliwi znacznie wygodniejsze zakupy rodzicom z dziećmi, ponieważ cały salon będzie dostosowany do ich obsługi. Młode dziewczyny, które nie boją się modowych eksperymentów i świadomie kreują swój wizerunek, z pewnością ucieszy sklep Sinsay (500 mkw.), gdzie będą mogły znaleźć wymarzone t-shirty, jeansy czy modne akcesoria w przystępnych cenach.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Trzy marki modowe w Nowej Stacji

  1. Aż do października będzie trzeba czekać :/. ale pewnie fajne promocje będą na początku.

  2. Nie mogło tam zabraknąć Reserved. Fajnie, że sklep dla dzieci będzie osobno. Przydatne, gdy chce się coś na szybko dziecku kupić.