Tak młodzież z Milanówka potraktowała zaparkowanego opla

Na ul. Piłsudskiego w Milanówku doszło do dewastacji zaparkowanego auta. Musiała interweniować straż miejska i policja.
zniszczenie-samochodu-milanowek
Fot. milanowek.pl. Auto stało zaparkowane przy ul. Piłsudskiego.

Do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 lipca, około godziny 3.20. Dyżurny straży miejskiej w Milanówku został powiadomiony przez jednego z mieszkańców, że z okolic ul. Piłsudskiego dobiega niepokojący hałas i dźwięk tłuczonego szkła. Patrol natychmiast udał się w rejon wskazany przez zgłaszającego. Na miejscu funkcjonariusze zobaczyli zdewastowanego opla. Szyby w aucie były potłuczone, drzwi wyłamane, mundurowi zwrócili również uwagę na uszkodzony błotnik i wgnieciony dach.

Strażnicy przystąpili do wnikliwej kontroli okolicy zdarzenia. Już po chwili zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać ul. Prostą. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani. Okazało się, że to dwaj nieletni, którzy przyznali się do zniszczenia stojącego auta. Na miejsce wezwano policję, po zakończonych czynnościach „pomysłowa” młodzież trafiła pod opiekę rodziców.

Źródło: milanowek.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Tak młodzież z Milanówka potraktowała zaparkowanego opla

  1. Zachowanie na pewno naganne. Widzę tu jeszcze jeden problem. Zajmowanie cennego miejsca parkingowego przez reklamę na kołach, za którą nikt nie płaci.. ? Warto się zastanowić, czy taka forma promocji pasuje do Milanówka? Warto nadmienić, że zaparkowany Opel już wcześniej był pomalowany farbą w sprayu. Pytanie, czy to także akt wandalizmu, czy forma reklamy skupu pojazdów?