Dożynki w Cegłowie z disco polo, kapelą cygańską i Wojciechem Gąssowskim [PROGRAM]

Niecałe dwa tygodnie dzielą mieszkańców gminy Baranów od tradycyjnej imprezy dożynkowej. Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia w Cegłowie.
dozynki-ceglow-2018-2
Fot. Roger Gor/wikipedia.org. W Cegłowie wystąpi Wojciech Gąssowski.

Impreza dożynkowa w Cegłowie rozpocznie się o godzinie 12.20 od zbiórki delegacji z wieńcami. Potem nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaskach na miejscowe boisko. O godzinie 12.50 zgromadzonych gości powita wójt gminy Baranów Andrzej Kolek. Dziesięć minut później rozpocznie się dziękczynna, polowa msza święta. O godzinie 14.20 odbędzie się ceremonia wręczenia chleba dożynkowego, a na godzinę 14.50 zaplanowano koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy OSP w Kaskach

W godzinach 15.00-22.00 odbędzie się rozrywkowa część dożynek, czyli festyn. Atrakcji nie zabraknie. Jedną z nich będą koncerty. Wystąpią: Kapela Praska, zespół cygański Elena, grupa disco polo Fox i kabaret Pewniaczek. Gwiazdą wieczoru będzie Wojciech Gąssowski znany m.in. z takich przebojów jak: „Gdzie się podziały tamte prywatki” czy „Zielone wzgórza na Soliną”. Podczas festynu odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy. Dla najmłodszych przewidziano gry, konkursy i zabawy, z kolei smakosze będą mogli spróbować strażackiej grochówki. Zabawę dożynkową zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

Szczegółowy program imprezy:

dozynki-ceglow-2018

Fot. UG Baranów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest