Festiwal Kolorów w Grodzisku

Na początku września w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się Color Fest Party – czyli festiwal kolorów połączony z imprezą muzyczną. Będzie kolorowo, głośno i radośnie.
festiwal-kolorow-grodzisk
Fot. youtube.com. Święto kolorów to niezwykle widowiskowe wydarzenie.

Festiwale kolorów – to imprezy, które w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Nawiązują do hinduistycznego święta radości i wiosny i polegają na obrzucaniu się kolorowymi proszkami holi.

– Color Fest Party – największa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci, w końcu zawita w Grodzisku Mazowieckim! Świetna muzyka, dobry DJ, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami Holi to najlepszy przepis na udany dzień – zachęcają do udziału organizatorzy.

Color Fest Party w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się 3 września na Stawach Walczewskiego w godzinach 16.00-21.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Na miejscu będą dostępne kolorowe proszki, serpentyna w sprayu, balony z helem, a nawet kolorowa wata cukrowa i kolorowe lody.

Impreza odbywa się pod patronatem burmistrza Grodziska Grzegorza Benedykcińskiego. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać TUTAJ.

festiwal-kolorow-grodzisk-2

Fot. Facebook

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest