Potrącenie nastolatka na Królewskiej

W Grodzisku Mazowieckim doszło do potrącenia 14-letniego chłopca na przejściu dla pieszych. Z obrażeniami niezagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala.
pobicie-ukrainiec-blonie
Fot. nowy-tomysl.policja.gov.pl. Mundurowi będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek, 3 sierpnia. Informację otrzymaliśmy od jednego z czytelników. – W Grodzisku Mazowieckim na ul. Królewskiej, na pasach przechodziło dziecko. Jeden z samochodów zatrzymał się przed przejściem, ale drugie auto nie zahamowało i kierowca uderzył w samochód jadący przed nim, a ten z impetem wpadł na przejście i uderzył pieszego – informację o takiej treści otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę redakcja@zachodniemazowsze.info.

Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. – Pokrzywdzonym jest 14-letni chłopiec, z obrażeniami niezagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. W sprawie będzie prowadzone dochodzenie, w trakcie którego zostaną wyjaśnione przyczyny i okoliczności wypadku – mówi asp. sztab. Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest