On ukrywał się od czterech lat, ona dokonywała oszustw internetowych. Poszukiwaną parę zatrzymano w Żabiej Woli

Policjanci z Żabiej Woli ustalili miejsce ukrywania się dwóch poszukiwanych osób. Razem z kryminalnymi zatrzymali 29-latka i 41-latkę. Za mężczyzną sądy i prokuratury z całego kraju wydały dziesięć podstaw zatrzymania. Jego partnerki poszukiwali policjanci do spraw dotyczących oszustw internetowych. Kamil T. i Agnieszka S. trafili już do właściwych miejsc, gdzie odpowiedzą za dokonywane czyny.
oszustwa-zatrzymanie-zabia-wola-2
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Za ukrywającym się 29-latkiem sądy i prokuratury wydały sześć listów gończych.

Dzięki dobremu rozpoznaniu swojego terenu żabiowolscy policjanci ustalili miejsce, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Razem z grodziskimi kryminalnymi pojechali na jedną z posesji w gminie, która od trzech miesięcy była wynajmowana przez mężczyznę i kobietę. Funkcjonariusze szybko potwierdzili, że za ukrywającym się od czterech lat 29-latkiem sądy i prokuratury m.in. z Gdańska, Warszawy, Chełma, Przemyśla wydały sześć listów gończych i cztery zarządzenia, które dotyczyły oszustw przy sprzedaży sprzętu komputerowego oraz przywłaszczeń. Sprawdzenie jego partnerki także potwierdziło, że 41-latka od miesiąca jest poszukiwana przez policjantów z Krasnegostawu jako podejrzana o oszustwa internetowe.

Kamil T. trafił już do aresztu, a Agnieszka K. po czynnościach wykonanych w wynajmowanym przez nich domu została przekazana policjantom prowadzącym sprawy oszustw.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest