Wężykiem na traktorze po drodze krajowej nr 92

Kilka minut po godzinie 23.00 policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zauważyli traktor poruszający się po drodze krajowej nr 92. Kierujący prowadził pojazd „wężykiem”. Policjanci natychmiast zatrzymali ciągnik do kontroli i sprawdzili stan trzeźwości traktorzysty. Badanie wykazało, że miał dwa promile alkoholu w organizmie.
pijany-traktor-oltarzew
Fot. BadziolTV/pixabay.com. Kierujący traktorem miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, pełniąc nocną służbę, patrolowali rejon gminy. Kilka minut po 23:00 zauważyli w Ołtarzewie traktor poruszający się po drodze krajowej nr 92. Styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się w stanie po użyciu alkoholu. Kierujący prowadził pojazd „wężykiem”.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go do kontroli drogowej. Sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest