Festiwal Kolorów w Błoniu

Błonie – to kolejne po Grodzisku Mazowieckim miasto w naszym regionie, w którym odbędzie się Festiwal Kolorów. Impreza będzie miała miejsce już w najbliższą sobotę.
festiwal-kolorow-blonie-2
Fot. Centrum Kultury w Błoniu. Święto kolorów to niezwykle widowiskowe wydarzenie.

Festiwale kolorów – to imprezy, które w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Nawiązują do hinduistycznego święta radości i wiosny i polegają na obrzucaniu się kolorowymi proszkami holi.

– Color Fest Party – największa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci, w końcu zawita w Błoniu ! Oficjalnie informujemy, że Święto Kolorów odbędzie się w Amfiteatrze przy Centrum Kultury w Błoniu już 22 września 2018, zapraszamy od godziny 15:00. Wstęp na naszą imprezę jest bezpłatny. Świetna muzyka, dobry DJ, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami Holi to najlepszy przepis na udany dzień. Dołącz do wydarzenia, zaproś swoich znajomych, podaj dalej i pomóż nam dotrzeć do wszystkich! – zachęcają organizatorzy.

Color Fest Party w Błoniu odbędzie się 22 września w godzinach 15.00-19.00. Na miejscu będą dostępne kolorowe proszki holi, serpentyna w sprayu, balony z helem, a nawet kolorowa wata cukrowa i kolorowe lody. Impreza odbywa się pod patronatem burmistrza Zenona Reszki oraz Centrum Kultury w Błoniu.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest