Golf uderzył w drzewo, cztery osoby trafiły do szpitala [FOTO]

W miejscowości Strzykuły miał miejsce wypadek samochodowy. W jego wyniku ucierpiały cztery osoby.
wypadek-strzykuly-14-09-3
Fot. Maciej Rasiński/Ochotnicza Straż Pożarna. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku badają policjanci z komendy w Starych Babicach.

Do zdarzenia doszło w piątek, 14 września, około godziny 6.00 rano. Na ul. Sochaczewskiej w miejscowości Strzykuły (gmina Ożarów Mazowiecki) kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało czterech mężczyzn. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu kpt. Kazimierz Jaworski, jedna osoba w aucie była zakleszczona, pomogli jej strażacy. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejsce przybyło w sumie pięć zastępów straży pożarnej (z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Błoniu i z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie Mazowieckim), a także pogotowie ratunkowe i policja. Mundurowi będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia. Kierowca golfa został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy. Utrudnienia po wypadku trwały około dwóch godzin.

wypadek-strzykuly-14-09

wypadek-strzykuly-14-09-2

wypadek-strzykuly-14-09-4

wypadek-strzykuly-14-09-5

wypadek-strzykuly-14-09-6

Fot. Maciej Rasiński/Ochotnicza Straż Pożarna Ożarów Mazowiecki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest