Nowy plac zabaw przy Stawach Walczewskiego

Najmłodsi grodziszczanie mogą już korzystać z nowego obiektu. Chodzi o plac zabaw, który został oddany do użytku na Stawach Walczewskiego.
plac-zabaw-stawy-walczewskiego
Fot. UM. Grodzisk Mazowiecki. Nowy plac zabaw to kolejny element rewitalizacji Stawów Walczewskiego.

Do swojej dyspozycji dzieci z Grodziska i okolic mają: park linowy, naturalny plac zabaw, na którym znajdują się m.in. górki widokowe z przejściem w formie rur, dwie zjeżdżalnie ustawione na skarpach i trampolina. W ramach inwestycji powstały również ciągi piesze o nawierzchni mineralno-żywicznej.

Budowa placu zabaw współfinansowana jest w 90 proc. ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 i budżetu państwa. Projekt pn. „Przywrócenie funkcji społeczno-gospodarczych zdegradowanych terenów w ramach rewitalizacji Grodziska Mazowieckiego” współfinansowany ze środków RPO WM 2014-2020, Oś VI Jakość życia, działanie 6.2. Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych.

Źródło: UM Grodzisk Mazowiecki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Nowy plac zabaw przy Stawach Walczewskiego

  1. Mogliby coś jeszcze tam dodać i wyrównać teren.. Ilość atrakcji jest nie proporcjonalna do ilości ludzi tam przychodzacych- no i biedni rodzice, bo nie mamy gdzie usiąść..zero ławeczek!