Piknik na pożegnanie lata i uroczyste otwarcie Eko Parku w Żyrardowie

Dużymi krokami zbliża się otwarcie kolejnej wielkiej inwestycji w Żyrardowie, a dokładniej kolejnego miejsca służącego rekreacji i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Mowa o Eko Parku przy ul. Nietrzebki. Z tej okazji odbędzie się piknik.
eko-park-zyrardow-otwarcie
Fot. UM Żyrardów. Piknik odbędzie się w niedzielę, 9 września.

W Eko Parku dobiegają końca ostatnie prace. To wielki teren wypełniony zielenią i zagospodarowany mnóstwem urządzeń do zabaw, ćwiczeń, treningów i gier zespołowych. Miejsce to zostało przygotowane z myślą zarówno o dzieciach i młodzieży, jak i seniorach. Już w przyszłym tygodniu, a być może nawet zaraz po pierwszym szkolnym dzwonku, Eko Park zostanie oddany do użytku.

– Zakończenie tak długo oczekiwanej, tak potrzebnej mieszkańcom inwestycji, nie może się obyć bez świętowania, które zaplanowaliśmy na niedzielę, 9 września br, od godz. 15.00. A zatem, w imieniu p.o. Prezydenta Miasta Żyrardowa Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego, zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na piknik rodzinny na Eko Parku, podczas którego uroczyście otworzymy to nowe miejsce rekreacji, a jednocześnie żegnać się będziemy z odchodzącym już latem… na szczęście tylko na rok ;) – informują urzędnicy z żyrardowskiego ratusza. – Zgodnie z charakterem miejsca, podczas pikniku będziemy promować zdrowy i ekologiczny tryb życia, będą gry, zabawy, warsztaty, treningi, pokazy, no i oczywiście dużo dobrej muzyki. Bądźcie z nami! – zachęcają.

Więcej na temat zrewitalizowanego Eko Parku można przeczytać TUTAJ.

Źródło: Urząd Miasta Żyrardów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest