25-letni kurier zatrzymany przez policję. Kradł pieniądze i przesyłki

Policjanci z Łomianek zatrzymali pracownika firmy kurierskiej. Jak ustalili funkcjonariusze, 25-latek po dostarczeniu paczek do klientów i po pobraniu pieniędzy, nie rozliczył się z pracodawcą. Pieniądze w łącznej kwocie około 2 tys. złotych zatrzymał dla siebie, tak jak cztery inne przesyłki, które mundurowi podczas przeszukania zabezpieczyli w jego miejscu zamieszkania.
zderzenie-opel-trasa-katowicka-urzut
Fot. KG. Mundurowi z Łomianek ustalili, że nieuczciwy kurier nie rozliczył się z pracodawcą.

W czwartek 18 października dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o ujęciu na terenie firmy kurierskiej jednego z pracowników. Policjanci udali się na miejsce, gdzie zastali zgłaszającego oraz kuriera. Z relacji zgłaszającego wynikało, że ujęty mężczyzna mógł dokonać kradzieży przesyłek.

Jak ustalili funkcjonariusze, 25-latek po dostarczeniu paczek do klientów i po pobraniu pieniędzy, nie rozliczył się z pracodawcą. Pieniądze w łącznej kwocie około 2 tys. złotych zatrzymał dla siebie, tak jak cztery inne przesyłki, które mundurowi podczas przeszukania zabezpieczyli w jego miejscu zamieszkania. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest