Policja poszukuje tego mężczyzny. Rozpoznajesz go? Zadzwoń! [FOTO]

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum w drogerii. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto go rozpoznaje, jest proszony jest o kontakt z policją.
kradziez-perfumy-ozarow
Fot. KPP Stare Babice. Do kradzieży doszło 30 sierpnia.

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum w drogerii w Ożarowie Mazowieckim, która miała miejsce 30 sierpnia br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Jest on w wieku 25-30 lat, wzrost około 180 cm, włosy koloru ciemnego. Ubrany w kurtkę sportową koloru czarnego, biały t-shirt z czarnym napisem oraz spodnie ciemnego koloru.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, jest proszony o kontakt osobisty z funkcjonariuszami komisariatu policji w Ożarowie Mazowieckim w siedzibie jednostki przy ulicy Kolejowej 2 lub telefoniczny pod numerem (22) 722 10 07. Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-441/18, KP-O-KR-5237/18.

kradziez-perfumy-ozarow-2

kradziez-perfumy-ozarow-3

kradziez-perfumy-ozarow-4

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest