Poznajesz tego mężczyznę? Jest podejrzany o kradzież roweru [FOTO]

Policjanci z grodziskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru z okolicy dworca PKP. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem, zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciu osobę, proszony jest o kontakt z policją.
kradziez-roweru-grodzisk-2
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Kradzieży roweru dokonano 26 maja.

Do kradzieży roweru marki B’Twin Rockrider 500S o wartości około 1500 złotych doszło 26 maja tego roku w godz. 14.00-21.00. Nieustalony dotąd sprawca przeciął linkę zabezpieczającą jednoślad pozostawiony w stojaku w okolicy dworca PKP w Grodzisku Mazowieckim i nim odjechał. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciu, jest proszony o kontakt osobisty z mundurowymi wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bartniaka 19 lub telefoniczny pod numerami: 22 604 22 60 lub 22 604 22 43. Informacje w formie elektronicznej można przekazać również pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

kradziez-roweru-grodzisk

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest