Tajemnicze pobicie kobiety na żyrardowskim targowisku

Na targowisku miejskim musiały interweniował służby ratunkowe. Z niewiadomych na razie przyczyn jedna z kobiet została ranna w głowę.
pobicie-targ-zyrardow
Fot. archiwum. Ranną kobietą zaopiekowali się ratownicy medyczni.

Do zdarzenia doszło w piątek, 23 listopada. Tuż po godzinie 9.00 rano służby ratunkowe otrzymały powiadomienie o kobiecie, która została ranna na targowisku miejskim w Żyrardowie. Na miejsce przybył zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po dojeździe okazało się, że kobieta ma ranę na czole. Strażacy opatrzyli jej głowę i przekazali załodze karetki pogotowia, która również przybyła na miejsce.

– Ponieważ poszkodowana twierdziła że została pobita, na miejsce wezwano również policję, która zajęła się ustalaniem okoliczności zdarzenia oraz poszukiwaniem sprawców pobicia – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie mł. bryg. Piotr Grzelecki. Nieoficjalnie wśród mieszkańców mówi się o tym, że mogło dojść do porachunków między konkurującymi ze sobą kupcami. O tym, czy tak faktycznie było – przesądzi policyjne postępowanie.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest