Lodowisko w Piastowie wreszcie gotowe. Poślizgać się można również w Michałowicach

Od kilku dni regularnie informujemy o otwarciu lodowisk w kolejnych miejscowościach naszego regionu. Tym razem mamy dobre wiadomości dla mieszkańców Piastowa i Michałowic.
lodowisko-piastow-michalowice-2018
Fot. piastow.pl. Z lekkim opóźnieniem wystartowało lodowisko w Piastowie.

Miejskie lodowisko przy al. Tysiąclecia w Piastowie zostało oficjalnie otwarte w Mikołajki, 6 grudnia. Kłopot w tym, że warunki atmosferyczne i techniczne nie pozwoliły na oddanie ślizgawki do użytku łyżwiarzom. Zgodnie z informacją przekazaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piastowie, obiekt jest dostępny od soboty, 15 grudnia, od godziny 10.00. Wstęp na ślizgawkę jest bezpłatny, na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia łyżew. W dni powszednie do godziny 15.00 dzieci z Piastowa za wypożyczenie łyżew nie płacą. W godzinach późniejszych wypożyczenie łyżew przez dzieci i dorosłych będzie kosztować 5 zł – bez ograniczeń czasowych. W soboty i niedziele wypożyczenie łyżew za 5 zł (dzieci i dorośli) – bez ograniczeń czasowych. Ostrzenie łyżew – 10 zł.

Piastowskie lodowisko jest czynne od godz. 10.00 do 21.00 z przerwą techniczną w zależności od natężenia ruchu. Wstęp jest bezpłatny. W godzinach porannych i przedpołudniowych, po uprzedniej rezerwacji, odbywają się lekcje wf grup szkolnych.

Od 5 grudnia można korzystać również z lodowiska w Michałowicach. Ślizgawka przy szkole (ul. Szkolna 15) jest ogólnodostępna: poniedziałek -piątek – w godz. 16:00-21.00, sobota i niedziela – w godz. 10.00-21.00.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest