Okradł jedną z firm w Błoniu, zdradziły go ślady na śniegu

Policjanci z Błonia zatrzymali Sławomira N., który tuż po kradzieży ukrył się ze skradzionym sprzętem w altanie ogrodowej. Przedmioty pochodziły z firmy znajdującej się na terenie gminy.
kradziez-firma-blonie
Fot. KPP Żyrardów. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 28-latkowi zarzutu włamania do firmy i kradzieży.

Kilka dni temu dyżurny z komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie włamania do jednej z firm na terenie gminy i kradzieży elektronarzędzi. Na miejsce udał się dzielnicowy z patrolowcem. Okazało się, że sprawca dostał się do pomieszczeń firmy rozcinając kłódkę, skąd ukradł elektronarzędzia i sprzęt budowlany. Pracownicy wskazali policjantom, gdzie może przebywać podejrzany. Wszystko dlatego, że mężczyzna pozostawił ślady na śniegu prowadzące z miejsca włamania do miejsca, w którym schował skradzione przedmioty. Funkcjonariusze na jednej z działek w altanie ogrodowej zastali 28-latka ze skradzionymi elektronarzędziami.

Mundurowi zatrzymali Sławomira N. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił im na przedstawienie 28-latkowi zarzutu włamania do firmy i kradzieży z jej terenu elektronarzędzi i sprzętu budowlanego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest