Postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość, poprzecinał opony w autach

Patrolowcy zaalarmowani przez mieszkańców błyskawicznie zatrzymali 34-letniego Kamila P. Mężczyzna, jak wskazują świadkowie, najprawdopodobniej sam postanowił rozliczyć się z kierowcami, którzy jego zdaniem nieprawidłowo zaparkowali swoje samochody i poprzecinał im opony. Dodatkowo pijany kierował motocyklem.
poprzecinal-opony-praga
Fot. MikesPhotos/pixabay.com. Pijany mężczyzna przeciął w zaparkowanych samochodach opony, twierdząc, że auta są źle zaparkowane.

Pod numer alarmowy zatelefonowali mieszkańcy, którzy zauważyli, jak pewien mężczyzna przecina w zaparkowanych samochodach opony, twierdząc, że są one źle zaparkowane. Potem, będąc prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, jedzie motocyklem. Na miejsce skierowano załogę patrolowo-interwencyjną. Policjanci zaczęli szukać opisanego im mężczyzny. Ten zdążył co prawda dotrzeć już do domu i nawet się przebrać, ale nie uniknął zatrzymania. 34-letni Kamil P. został rozpoznany przez świadków, trafił do policyjnej celi Jak się okazało, był nietrzeźwy, miał około promila alkoholu w organizmie, a do tego czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia od właścicieli samochodów, zebrali materiał dowodowy i przedstawili zatrzymanemu zarzuty. Odpowie on za uszkodzenie mienia oraz kierowanie motocyklem w stanie nietrzeźwości i pomimo orzeczonego zakazu.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji Warszawa

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest