Będą kolejne drogi w Grodzisku!

4 stycznia podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ulic w Grodzisku Mazowieckim. Nowe drogi powstaną w 2020 roku.
drogi-grodzisk-mazowiecki
Fot. grodzisk.pl. Burmistrz podpisał umowę na wykonanie dokumentacji z firmą Adam Grzyb, Horyzont, Usługi Projektowo-Inżynierskie z Brwinowa.

Nowe inwestycje w Grodzisku Mazowieckim zostaną wykonane przy ul. Deotymy, Topolowej oraz na działce drogowej przy ul. Wólczyńskiej. Dokumentacja zostanie sporządzona także dla ul. Jesiennej, Wiosennej i Letniej w Opypach, dla zatoki postojowej przy E. Marylskiego w Książenicach oraz dla chodnika w Chrzanowie Dużym.

Zakończenie prac projektowych przewiduje się do końcu roku, kiedy nastąpi ogłoszenie przetargów na roboty remontowe. Prace projektowe wraz z nadzorem autorskim wykona firma Adam Grzyb, Horyzont, Usługi Projektowo-Inżynierskie z siedzibą w Brwinowie. Koszt to 157 tys. zł.

– Podpisanie umowy to realizacja obietnicy złożonej mieszkańcom tych ulic i ich rejonów. To są potrzeby, które zgłaszano w zeszłym roku podczas spotkań z mieszkańcami. Realizacja dróg nastąpi w 2020 roku – powiedział burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński.

Źródło: grodzisk.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest