Marihuana w majtkach, 19-letni kierowca pod jej wpływem

Policjanci z komendy w Starych Babicach zakończyli kontrolę drogową zatrzymaniem kierowcy opla. Podczas interwencji wyczuli unoszącą się z pojazdu woń marihuany. Nerwowe zachowanie mężczyzny nie pozostawiło złudzeń. Okazało się, że w bieliźnie ma schowany susz roślinny.
marihuana-bronisze
Fot. ilustracyjne. StayRegular/pixabay.com. Mundurowi wyczuli wydobywającą się z samochodu woń marihuany.

Kilka dni temu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. Chwilę wcześniej mężczyzna wyjechał z lasu. W samochodzie, oprócz kierowcy, znajdowało się jeszcze trzech pasażerów. Podczas interwencji funkcjonariusze wyczuli wydobywającą się z auta woń marihuany. Nerwowe zachowanie mężczyzny nie pozostawiło złudzeń. W bieliźnie miał schowany susz roślinny. Jak się okazało, była to marihuana. Natomiast użyty narkotester wykazał, że 19-latek był też pod jej wpływem, gdy kierował autem.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających oraz kierowania pojazdem pod ich wpływem. Za popełnienie tych przestępstw grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest