Zderzenie trzech aut w Ożarowie. Kierowca był pijany, poszukiwany i bez prawa jazdy

Policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim po zgłoszeniu kolizji z udziałem trzech samochodów, zatrzymali kierowcę opla. Mężczyzna próbował uciec, ujął go jeden ze świadków zdarzenia.
samobojca-grodzisk-ul-szkolna
Fot. malopolska.policja.gov.pl. Pijanego kierowcę zatrzymał jeden ze świadków i przekazał w ręce policjantów.

W poniedziałek, 4 lutego około godziny 11.00 dyżurny z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, w której uczestniczyły trzy samochody. Na miejscu zdarzenia policjanci nie zastali uczestników, przebywali oni o kilkaset metrów dalej. Z relacji świadka wynikało, że kierujący oplem najprawdopodobniej wpadł w poślizg, na łuku wypadł z drogi i zderzył się z dwoma zaparkowanymi samochodami. Po wszystkim zaczął uciekać na piechotę. Jednak jeden z jadących za mężczyzną świadków zatrzymał go i przekazał w ręce funkcjonariuszy.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy opla. Badanie alkomatem wykazało, że wcześniej spożywał alkohol. Miał 1,7 promila alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się też, że sąd wydał za nim nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Teraz 35-latek najbliższe 1,5 roku spędzi w więzieniu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest