Chciał wynieść z firmy kosmetyki o wartości 1,3 tys. zł. Przed ochroną schował się w łazience

Policjanci z Błonia otrzymali informację o usiłowaniu kradzieży w jednej z firm na terenie gminy. Jak ustalili funkcjonariusze, zatrudniony w niej mężczyzna chciał wynieść z zakładu kosmetyki o wartości około 1,3 tys. Gdy pracownicy ochrony uniemożliwili mu to, ten schował się w łazience.
12.09.2010 BIALYSTOK , ZAKLADANIE KAJDANEK NA RECE , ARESZTOWANIE PODEJRZANEGO O PRZESTEPSTWO

FOT . AGNIESZKA SADOWSKA  / AGENCJA GAZETA
Fot. KPP Żyrardów. Nieuczciwy pracownik został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Błoniu.

Dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał informację o kradzieży kosmetyków, do której miało dojść w jednej z firm na terenie gminy. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy ustalili okoliczności zdarzenia. Jak się okazało, jeden z pracowników chciał wynieść z firmy kosmetyki o wartości około 1,3 tys. Podczas sprawdzania osób wychodzących z terenu zakładu, pracownicy ochrony zauważyli, że mężczyzna miał je pod ubraniem. Gdy zorientował się, że kradzież się nie uda, szybko schował się w łazience.

Policjanci zatrzymali 33-latka i osadzili w policyjnej celi. W tym czasie funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mu zarzutu usiłowania kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa, kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest