Koszmarny wypadek z udziałem trzech młodych mężczyzn. Wszyscy nie żyją, samochód rozpadł się na kawałki

Trzech młodych mężczyzn zginęło w tragicznym wypadku, który miał miejsce w Warszawie. Pasażerowie wypadli z auta i znajdowali się w odległości nawet kilkudziesięciu metrów od rozbitego pojazdu.
smiertelny-wypadek-motocyklisty-blizne-jasinskiego
Fot. kobiecapilka.pl. Na miejscu zdarzenia pojawiła się wszystkie służby ratunkowe oraz policja.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, 30 marca, około godziny 3.30. Samochód marki audi jechał ul. Puławską w kierunku centrum. Na skrzyżowaniu z al. Wilanowską kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w słup. Jak informuje st. kpt. Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, siła uderzenia była bardzo duża, kierowca i pasażerowie wypadli z auta. Znajdowali się w odległości nawet kilkudziesięciu metrów od rozbitego pojazdu.

Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe: policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego. Niestety, mimo reanimacji, lekarz na miejscu stwierdził zgon dwóch mężczyzn. W przypadku trzeciego uczestnika wypadku udało się przywrócić czynności życiowe i został on zabrany do szpitala, jednak nie udało się go uratować. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu piaseczyńskiego, mieli po dwadzieścia kilka lat.

Szczegółowe okoliczności wypadku badają policjanci z komendy stołecznej. Wstępne przyczyny wskazują na nadmierną prędkość. Świadczyć mogą o tym ślady hamowania oraz stan samochodu, który dosłownie rozpadł się na kawałki.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest