Nowa restauracja w Nowej Stacji

W poniedziałek, 4 marca, w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja otworzyła się restauracja Papa Diego, w której królują świeże dania z mnóstwem warzyw i aromatycznych przypraw. To nowy projekt stworzony w zeszłym roku przez restauratorów z Foodio Concepts, realizowany w prestiżowych obiektach w całej Polsce. Papa Diego w Nowej Stacji jest siódmym lokalem tej sieci.
papadiego_nowa-stacja-pruszkow
Fot. mat. promocyjne. Papa Diego serwuje dania kuchni meksykańskiej.

Papa Diego jest znakomitym uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty gastronomicznej. Zależy nam na różnorodności i ciekawych smakach, a kuchnia meksykańska jest bardzo popularna i lubiana przez wiele osób – mówi Maciej Krzewiński, COO i członek zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji. – Mamy już u siebie najbardziej znane światowe marki takie: jak McDonalds, KFC i Pizza Hut Express, mamy kuchnię polską w restauracji Olimp oraz kuchnię tajską w Thai Wok. Teraz dołączyło Papa Diego z kuchnią meksykańską – dodaje.

W menu Papa Diego znajdują się m.in.: burritos, tacos, burrito bowle oraz chrupiące nachos z dodatkami, a także słodkie deserowe churros. Sama restauracja ma ciekawy wystrój, wyróżniający się intensywnymi ciepłymi barwami i kolorowymi dekoracjami. W poniedziałki i wtorki na klientów czekają promocje. W poniedziałek do każdego burrito można otrzymać nachosy za pół ceny, a we wtorek przy zakupie 3 taco czwarte dostaje się w prezencie. Papa Diego wspiera także inicjatywę Zero Waste, dlatego każdy kto przyjedzie z własnym kubkiem będzie mógł kupić pyszną, robioną na miejscu lemoniadę za 3 zł (zamiast 4,90 zł).

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Nowa Stacja zaprosiła nas do współpracy. Pruszków to piękne miasto, które już dawno wyszło z cienia Warszawy, rozwija się prężnie i bez kompleksów. Mam nadzieję, że mieszkańcy Pruszkowa i okolic polubią Papę i dadzą się zaskoczyć aromatycznymi, sycącymi i kolorowymi daniami kuchni meksykańskiej – zaprasza Piotr Grajewski prezes Foodio Concepts.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest