Włamanie w Starych Babicach

Kryminalni z komendy w Starych Babicach zatrzymali Marcina S. i Krzysztofa Ch. Mężczyźni ci włamali się do jednego z domów jednorodzinnych na terenie gminy.
gimnazjum-kradzieze-powiat-warszawski-zachodni
Fot. pixabay.com. Mężczyźni ukradli rzeczy o wartości ponad 3 tys. zł.

Policjanci z komendy dla powiatu warszawskiego zachodniego otrzymali informację o włamaniu do jednego z budowanych domów jednorodzinnych i kradzieży m.in. elektronarzędzi oraz gramofonu. Do przestępstwa doszło na terenie starobabickiej gminy, a straty wyniosły ponad 3 tys. zł. W wyniku podjętych czynności operacyjnych, policjanci ustalili osoby, które mogły dokonać tego czynu.

Kryminalni udali się do miejsc zamieszkania mężczyzn, gdzie zatrzymali Marcina S. oraz Krzysztofa Ch. Co ciekawe, pierwszy z nich był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Teraz spędzi tam najbliższe osiem miesięcy. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony gramofon, który Krzysztof Ch. sprzedał w jednym z lombardów na terenie Warszawy. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest