Pobiły, opluły, skopały do nieprzytomności. Brutalny atak 14-latek na koleżankę

Policjanci zatrzymali dwie 14-latki w związku z podejrzeniem pobicia koleżanki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło na przystanku autobusowym, gdzie dwie dziewczyny miały opluć nastolatkę, a następnie bić i ją kopać. W wyniku tego agresywnego zachowania ofiara straciła przytomność.
samobojstwo-tabletka-policja
Fot. Policjanci z wolskiej komendy błyskawicznie namierzyli nieletnie agresorki.

Policjanci z komendy na Woli zostali powiadomieni o tym, że na przystanku leży nieprzytomna młoda dziewczyna. Miała ona zostać pobita przez dwie nastolatki, które uciekły. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i zabrała ofiarę do szpitala. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich rozpoczęli ustalenia i wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Niedługo po tym wytypowali dwie 14-latki mogące mieć związek z tym wyjątkowo agresywnym czynem.

– Po wykonaniu czynności procesowych ustalili, że do pokrzywdzonej miały podbiec dwie nieletnie, które opluły ją, po czym miały kopać i bić po ciele w wyniku czego małoletnia straciła przytomność. 14-latki zostały zatrzymane i został im określony czyn karalny dotyczący pobicia działając wspólnie i w porozumieniu. Sprawa została przekazana do sądu rodzinnego i nieletnich – poinformowali mundurowi z Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest