Dzień Dziecka w parku Skarbków [PROGRAM]

Zawody sportowe, dmuchańce i animacje – to tylko część atrakcji, jakie na najmłodszych mieszkańców Grodziska Mazowieckiego będą czekać 1 czerwca w parku Skarbków. Impreza rozpocznie się w samo południe.
dzien-dziecka-grodzisk-2019
Fot. Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki. Podczas festynu z pewnością każde dziecko znajdzie cos dla siebie.

W godzinach 12.00-16.00 będzie można wziąć udział w eksperymentach chemicznych przygotowanych przez koncern farmaceutyczny Gedeon Richter. O godzinie 14.00 spod pomnika Józefa Piłsudskiego wyruszy marsz solidarności z osobami niepełnosprawnymi „Różni a równi”. O 14.30 uczestnicy pochodu dotrą do parku Skarbków i tam rozpoczną się występy artystyczne w ich wykonaniu. Ponadto na dzieci będą czekać dmuchańce, wesołe miasteczko, warsztaty plastyczne, malowanie buziek, animacje i wiele innych atrakcji. Na wydarzenie zapraszają: burmistrz Grzegorz Benedykciński, rada miejska i Centrum Kultury.

1 czerwca warto również wybrać się do pruszkowskiego centrum handlowo-rozrywkowego Nowa Stacja. Tam na dzieci będą czekać liczne gry, zabawy i konkursy z nagrodami (więcej informacji można uzyskać TUTAJ).

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest