Dzień Matki i inne wydarzenia w grodziskiej Mediatece. Będą ciekawe spotkania, pokazy, warsztaty i konkursy

Już w najbliższą niedzielę, 25 maja odbędzie się wydarzenie „Mama i ja w Mediatece”. Nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla rodziców.
dzien-matki-grodzisk
Fot. mat. promocyjne. Główną atrakcją wydarzenia „Mama i ja w Mediatece” będzie spektakl baniek mydlanych w wykonaniu Arkadiusza Gwizdały.

Główną atrakcją wydarzenia będzie spektakl baniek mydlanych w wykonaniu Arkadiusza Gwizdały, uczestnika show „Mam Talent”. Odbędą się również warsztaty o następującej tematyce: kosmetyki naturalne, ozdabianie wazoników, papierowe kwiaty, makaronowa biżuteria, gniotki sensoryczne, zdrowe słodycze. Tego dnia będzie można również wziąć udział w konkursie. Do wygrania są wejściówki do Parku Rozrywki Julinek. – Słodkości też nie zabraknie. Kawa dla rodziców, lemoniada dla dzieci – informują organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się 25 maja w godzinach 11.00-13.00 w Mediatece, ul. 3 Maja 57. Organizatorem imprezy jest Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

To niejedyne wydarzenie organizowane w Mediatece w najbliższym czasie.

W czwartek, 23 maja odbędzie się Dyskusyjny Klub Książki. Będzie można porozmawiać o książce Tiziano Terzani “Nic nie zdarza się przypadkiem!”. Więcej informacji TUTAJ.

Na piątek, 24 maja, na godzinę 18.00 zaplanowano spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską. Powieści tej autorki to książki dla kobiet, które dodają im otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie. Więcej informacji TUTAJ.

Premiera książki “Jak Piknik to w Grodzisku”. Książka prezentuje przepisy restauracji Piknik oraz dorobek kulinarny Technikum Gastronomicznego w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Premierę uświetni występ wokalistki Dagmary Jaworskiej. Więcej informacji TUTAJ.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest