Holi Party w Żyrardowie już w ten czwartek!

Żyrardów – to kolejne miasto w naszym regionie, w którym odbędzie się Holi Party. Impreza będzie miała miejsce już w najbliższy czwartek.
holi-party-zyrardow
Fot. Facebook. Święto kolorów to niezwykle widowiskowe wydarzenie.

Festiwale kolorów – to imprezy, które w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Tak jest również w naszym regionie. Festiwale kolorów odbyły się do tej pory m.in. w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim i Błoniu i zgromadziły setki entuzjastów. Imprezy te nawiązują do hinduistycznego święta radości i wiosny i polegają na obrzucaniu się kolorowymi proszkami holi. Na przybyłych czeka świetna muzyka, dobry DJ, uśmiechnięci ludzie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

– Holi Party to robiące furorę na całym świecie prawdziwe święto kolorów. Popularna impreza, na którą przychodzą całe rodziny i wspaniale się bawią, sypiąc się kolorowym proszkiem. Uczestnicy bawią się przy tym i tańczą przy muzyce serwowanej przez DJ-ów. Impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Holi Party odbędzie się w czwartek, 2 i 3 maja na tzw. dzikiej plaży nad Zalewem Żyrardowskim, przy ul. Ziołowej w Żyrardowie. Jakie atrakcje będą czekały na przybyłych? Bazooki i strzały c02 z których leci proszek holi, konkursy z nagrodami, najlepsi i znani DJ, niesamowity kolorowy klimat, Piana Party. Organizatorem wydarzenia jest Holi Party Polska.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest