Impreza charytatywna dla Paulinki Tężyckiej. Będzie pokaz iluzji, silent disco i food truck

Paulinka Tężycka z Grodziska Mazowieckiego to 11-miesięczna dziewczynka, która pilnie potrzebuje pomocy. Specjalnie dla niej już w najbliższy piątek, 17 maja odbędzie się impreza charytatywna.
impreza-charytatywna-paulinka-tezycka
Fot. mat. promocyjne. Impreza odbędzie się w mediatece.

Paulinka Tężycka z Grodziska Mazowieckiego cierpi na zniekształcenia lewej nóżki. Występuje u niej brak kości strzałkowej, stopa trójpalczasta, koślawość kolana, koślawość biodra, skrócenie kości uda oraz kości podudzia. Szansą dla dziewczynki jest bardzo kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych u wybitnego specjalisty Drora Paleya, który od wielu lat pomaga dzieciom samodzielnie chodzić. Koszty leczenia są jednak ogromne.

Paulince postanowiła pomóc grupa młodzieży z Grodziska Mazowieckiego. W tym celu, w najbliższy piątek, 17 maja odbędzie się wydarzenie charytatywne. Zapowiadają się ciekawe atrakcje. Start o godzinie 18.00. Mediateka, ul. 3 Maja 57. Wstęp wolny.
18:00 – koncert wokalny grupy młodzieżowej z Galerii Młodych
19:00 – pokaz iluzji Magik Luk
19:30 – Silent Disco Party
od 19:30 można liczyć na dodatkowe atrakcje: gogle VR, gry planszowe oraz na zapiekanki w O JEMY – food truck! Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do wsparcia Paulinki poprzez stronę siepomaga.pl.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest