„Słoneczny” ponownie ruszy nad morze. Uwaga! Będą bilety po 25 zł [CENY, ROZKŁAD JAZDY]

W tegoroczne wakacje już po raz kolejny na tory wyjedzie pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. Przewoźnik przygotował wyjątkową promocję cenową.
pociag-sloneczny-2018
Fot. sloneczny.mazowieckie.com.pl. Kolejarze zapewniają, że podróż „Słonecznym” będzie komfortowa.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, również w tym roku Koleje Mazowieckie (KM) uruchamiają połączenie nad Bałtyk. Cieszący się od lat dużą popularnością pociąg „Słoneczny” relacji Warszawa Zachodnia-Ustka-Warszawa Zachodnia wyruszy po raz pierwszy na szlak 20 czerwca, a ostatni kurs ukończy w stolicy 1 września.

Na przejazd pociągiem „Słoneczny” będzie obowiązywała oferta specjalna. Bilety będą dostępne w elektronicznej sprzedaży już od 22 maja. Ich ceny pozostały na poziomie ostatnich lat i wynoszą:

1. w relacji:

a) Warszawa Zachodnia-Ustka lub Ustka-Warszawa Zachodnia – 60 zł
b) Warszawa Zachodnia-Gdynia Główna lub Gdynia Główna-Warszawa Zachodnia – 45 zł;

2. na odcinku Słupsk-Ustka – 6 zł.

Od cen biletów jednorazowych stosuje się ulgi ustawowe i handlowe. Co ciekawe, w ramach obchodów jubileuszu 15-lecia Kolei Mazowieckich, przewoźnik przygotował pulę 500 biletów promocyjnych w cenie 25 zł. Będą one dostępne od 1 czerwca do wyczerpania zapasów w kasach KM na dworcach: Warszawa Gdańska, Warszawa Zachodnia, Warszawa Śródmieście peron 1, Warszawa Wschodnia. Bilet promocyjny będzie uprawniać do jednorazowego przejazdu pociągiem Słoneczny wyłącznie od poniedziałku do czwartku, z wyjątkiem 3 i 4 lipca (Open’er Festiwal 2019 w Gdyni).

pociag-sloneczny-2019

Źródło: Koleje Mazowieckie

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest