Włamania w Grodzisku i Milanówku. Kryminalni zatrzymali 37-letniego recydywistę

Skuteczne działania grodziskich kryminalnych doprowadziły do identyfikacji i zatrzymania osoby podejrzanej o włamania do dwóch mieszkań na terenie powiatu. W domu mężczyzny policjanci odnaleźli część skradzionej biżuterii i pieniędzy, a także porcję marihuany. Bartosz S. usłyszał łącznie cztery zarzuty.
wlamania-grodzisk-milanowek
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Najbliższe trzy miesiące Bartosz S. spędzi w areszcie.

Natychmiast po zgłoszeniu włamań do mieszkań w Grodzisku Mazowieckim i Milanówku kryminalni zaczęli prowadzić w tych sprawach intensywnie działania. Bardzo szczegółowe ustalenia doprowadziły policjantów do mieszkańca Warszawy, który mógł mieć związek z tymi przestępstwami. 37-latek został zatrzymany. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli biżuterię, pieniądze oraz inne przedmioty, których część pochodziła z włamań na terenie powiatu grodziskiego. W mieszkaniu była także porcja marihuany.

Podczas prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci ustalili, że ten sam mężczyzna mógł być sprawcą kradzieży pieniędzy z pojazdu ciężarowego, do której doszło w styczniu. Bartosz S. usłyszał zarzuty karne dokonania wszystkich czterech czynów. Karany za podobne przestępstwa 37-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu go na trzy miesiące.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest