Pobicie w Żabiej Woli. Poszło o łowienie ryb

W ciągu kilku dni policjanci zidentyfikowali trzy osoby podejrzane o pobicie. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani na terenie sąsiedniego powiatu. W domu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Wszyscy usłyszeli zarzuty pobicia właściciela posesji i jego dwóch pracowników.
pobicie-zabia-wola
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Jeden z zatrzymanych przez policjantów mężczyzn.

Kilka dni temu policjanci z posterunku w Żabiej Woli odebrali zgłoszenie o pobiciu mieszkańca gminy i dwóch innych osób na terenie posesji. Sprawcami mieli być nieznani im mężczyźni, którzy przyjechali łowić ryby. Z zawiadomienia wynikało, że podczas rozmowy o opłacie wywiązała się sprzeczka, która zakończyła się pobiciem właściciela stawu i jego dwóch pracowników. Policjanci natychmiast rozpoczęli ustalanie osób podejrzanych o ten czyn.

Po kilku dniach prowadzonych działań, kryminalni z grodziskiej komendy ustalili adresy podejrzanych osób. Na terenie sąsiedniego powiatu zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 26 do 29 lat. Podczas przeszukania domu 26-latka policjanci znaleźli susz marihuany. Po wykonanych czynnościach dochodzeniowych cała trójka usłyszała zarzuty udziału w pobiciu. Właściciel ponad dwóch gramów narkotyków dodatkowo odpowie za ich posiadanie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest