Okradł zmarłą sąsiadkę, bo nie został zaproszony na stypę

Dzielnicowy z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymał mężczyznę, który z terenu posesji swojej zmarłej sąsiadki ukradł kilka rzeczy. Jak wyjaśnił policjantom, zrobił to, bo nie został zaproszony na stypę, a za pieniądze ze sprzedaży rzeczy, sam chciał sobie zrobić imprezę.
kradziez-zmarla-sasiadka-ozarow
Fot. kujawsko-pomorska.policja.gov.pl. Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego błyskawicznie zatrzymali sprawcę kradzieży.

Gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na jednej z posesji na terenie gminy, na miejsce skierował m.in. dzielnicowego. Policjant ustalił okoliczności zdarzenia, a także osobę, która mogła mieć związek z przestępstwem. Dzielnicowy wspólnie z innymi funkcjonariuszami udali się na teren sąsiedniej posesji, gdzie zastali jej 41-letniego właściciela. Tam policjanci odzyskali skradzioną z terenu posesji jego zmarłej sąsiadki konstrukcję stalowej zjeżdżalni, korpus chłodziarko-zamrażarki oraz elektryczną deskorolkę.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Jak wyjaśnił policjantom, zrobił to, bo nie został zaproszony na stypę, a za pieniądze ze sprzedaży rzeczy, sam chciał sobie zrobić imprezę. 41-latek usłyszał już zarzut kradzieży oraz uszkodzenia siatki ogrodzeniowej, przez którą wszedł na teren posesji. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest